تبلیغات
زن و زیبایی ، عکس ، SMS ، آرایشی ، مدل لباس ، گردشگری ، ماشین ، ...
لینکدونی - لینک های جالب از سراسر وب

زیورآلات شیک
مد امروز
بازارچه
ارسال لینكهای جالب توسط شما برای لینكدونی ...
ادامه - آرشیو لینکدونی ...

آمار وبلاگ

امروز :
دیروز :
این ماه :
ماه قبل :
کل :
تعداد مطالب :
تعداد نویسندگان :
تعداد صفحات :

ساعت های LED (فشن ، زیبا)

روش تشخیص نشانه های عشق حقیقی
دسته : زناشویی ,
http://www.margonaut.com/newblog/wp-content/uploads/2009/03/love-2.jpg


روش تشخیص نشانه های عشق حقیقی

            

            

            
                                                                                                                                                                
            
            

            

            

            

            
            
 لطفا             تا باز شدن كامل  شكیبا باشید
            در صورتی که هر یک از عکس ها باز نشد بر روی آن راست کلیک کرده و گزینه             Show Picture را انتخاب كنید

            

                        

            

                        در رمان نویسی، نشانه های عشق واقعی به سمت ملودرام گرایش دارد. تپش             قلب، بی خوابی، بی اشتهایی، به حرکت درآمدن پرده ها و آتش بازی. اما             اگر چنین چیزهایی را حس کردید، آنقدر که اسیر شهوت شده اید، عاشق نشده             اید. اگر شهوت را کنار بگذاریم، نشانه هایی که در این مقاله برایتان             عنوان می کنیم، نشانه های انکارناپذیر از عشق حقیقی—و سلامت             احساسی—هستند.

            

                                    به راحتی علت اینکه نمی خواهید با کسی ارتباط برقرار کنید را توضیح می             دهید

            

                        باوجود اینهمه بیماری های مختلف دیگر هر روز با یکی بودن به اندازه             گذشته جذابیت ندارد. مسئله تمایل به تک پر بودن نیست مسئله حرف زدن             درمورد آن است. تعداد زیادی از زن ها و مردها تک همسری هستند و احساس             می کنند که تمایلشان برای چشم پوشی از بقیه به همسرشان قدرت بیشتری می             دهد. اما وقتی دوست داشته باشید که این حس و تمایل خودتان را توضیح             دهید نه تنها عاشق هستید بلکه فردی منطقی و فهمیده نیز به نظر خواهید             رسید.

            

                                    دفترچه خاطرات گذشته تان را دفن می کنید.

            

                        "من دفترچه خاطراتم را دفن کرده ام!" این جمله نه تنها تک پر بودن فرد             بلکه برنامه داشتن برای آن را نشان می دهد مخصوصاً وقتی می گویید که             هیچکس از آشنایانتان به پای معشوق فعلیتان نمی رسد. تمایل شما برای             خلاص شدن از آن، نشان از این واقعیت دارد. همچنین نشانه این است که             دیگر هیچ تمایلی برای دیدن عشق های قبلیتان ندارید و این یعنی در این             رابطه دیگر میلی به برگشت وجود ندارد و فقط می خواهید به جلو بروید.            

            

                        شاید با خودتان فکر کنید که منصفانه نیست که دفترچه خاطرات را در             شومینه بیندازید و بسوزانید، به همین دلیل اطلاعاتتان را روی لپ تاپ             شخصیتان که دست هیچکس به آن نمی رسد ذخیره می کنید. تعهد، تعهد است.             اگر تظاهر کنید که دفترچه خاطراتتان را دور ریخته اید یعنی تظاهر به             متعهد بودن می کنید. پس بزرگ شوید: اگر به اندازه کافی بزرگ شده اید که             کسی که دوستش دارید شما را جدی بگیرد، پس یعنی به اندازه کافی هم بزرگ             شده اید که خودتان خودتان را جدی بگیرید. در روابط متعهد دیگر جایی             برای دوز و کلک نیست.

            

                                    جایی می روید که از آن متنفر هستید.

            

                        اینکه دلتان بخواهد که با عشقتان جایی بروید که به شدت از آنجا متنفر             هستید و اصلاً هم به خاطر آن ناراحت نشوید یکی از نشانه های خوب عاشق             شدن است.

            

                        وقتی تازه شروع به قرار گذاشتن کرده بودید وسوسه می شدید که این رابطه             را بر هم بزنید. در مرحله بعدی رابطه برای خودتان می ایستید و کارهایی             که دوست ندارید را به هیچ وجه انجام نمی دهید. این فرایند کاملاً لازم             است چون اگر قرار است یک عشق واقعی وجود داشته باشد باید بر مبنای             اینکه خود واقعیتان کیست بنا شود نه کسی که طرفتان دوست دارد باشید.             اما وقتی در آخر به عشق می رسید نیاز به اثبات مداوم خودتان با تاثیرات             معشوقتان نرم تر می شود و این حس بخشش به خاطر عشقتان سخاوتتان را             جبران می کند.

            

                        لازم نیست خوب حواستان به همه چیز باشد تا همه چیز 50-50 باشد. اما             وقتی حس کنید که عدالت و مساوات و احترام بینتان وجود دارد آنوقت برای             انجام کاری که از آن متنفرید اما طرفتان به آن علاقه دارد تمایل بیشتری             پیدا می کنید. به عبارت دیگر، آن فرد از آن کار یا اتفاق مهمتر می شود.            

            

                                    اگر ولخرج باشید صرفه جوتر و اگر خسیس باشید دست و دلبازتر می شوید            

            

                         مسئله پول نیست بلکه میل به امتحان کردن اعتقادات اصلی  به خاطر ارزش             گذاشتن به فردی دیگر و دیدگاه و نظرات اوست. هر رابطه خوبی ما را تغییر             می دهد. اگر با عشقتان بودن باعث می شود یک بخش اصلی از خودتان را             تغییر دهید فقط نشانه عشق نیست، بلکه نشاندهنده احترام و میل به             یادگرفتن از همدیگر است. این یعنی رابطه تان اینقدر امن هست که بخواهید             در آن دست به امتحان کردن کاری جدید بزنید.

            

                        ریا و دورویی را فراموش کنید. باید اینقدر جرات، قدرت و انرژی داشته             باشید تا سیستم اعتقادی خودتان را چه سیاست، سقط جنین، غذای چینی،             مسافرت، بچه دار شدن، باغبانی، پول یا هر عقیده دیگری به چالش بکشید.            

            

                                    هیچ کاری نکردن اما با هم بودن فوق العاده به نظر می رسد            

            

                        در مراحل اول رابطه عطش عمیقی برای شناختن همدیگر وجود دارد اما این             دوران کمی ترسناک هم به نظر می رسد چون ممکن است طرف مقابل کسی نباشد             که شما فکر می کردید یا بدتر از آن، شما آن کسی نباشید که طرف مقابلتان             می خواسته است. بااینکه در ابتدای رابطه هیچ چیز قطعی نیست اما شما فکر             می کنید که اینطور است به همین خاطر دوست دارید همیشه با هم باشید و             کاری انجام دهید، چه در ملاء عام چه محرمانه. در این دوران همیشه دنبال             جایی هستید که با هم بروید و کاری که با هم انجام دهید. اگر زن و شوهری             هستید که به رابطه جنسی علاقه دارید، کارهایی که می کنید هم پیرامون             این رابطه خواهد و بقیه کارها اهمیت زیادی نخواهد داشت. اما وقتی آن             عطش جنسی اولیه فروکش کرد دوست دارید پز همدیگر را به بقیه بدهید چون             حس می کنید که خوب با هم جور شده اید و به آن افتخار می کنید.             

            

                        وقتی حس کنید که هیچ کاری نکردن اما با هم بودن هم می تواند لذت بخش             باشد یعنی عاشق شده اید چون مراحل قبلی که مرحله ترس، رابطه جنسی و پز             دادن است را پشت سر گذاشته اید. حالا رابطه فقط به شما دو نفر منحصر می             شود نه آدم ها یا کارهای دیگر. درواقع بااینکه در زندگی طبیعی همدیگر             وارد شده اید اما با هم بودن برایتان فوق العاده ترین چیزی است که می             توانید فکر انجامش را بکنید.

            

                                    حاضرید خودتان بودن را به خطر بیندازید

            

                        خودتان بودن مهمترین مسئله ممکن است. بقیه مواردی که در این مقاله ذکر             کردیم همه مستلزم این است که خودتان باشید اما وقتی واقعاً کسی را دوست             داشته باشید دوست دارید بداند که شما که هستید و شما را برای آنچه که             هستید دوست بدارد نه آنچه که تظاهر می کنید هستید. وقتی در یک رابطه             عاشقانه واقعی باشید می توانید صادق و رک و راست باشید و از فرصت ها             استفاده کنید.

            

                        بخش نیرنگ آمیز عاشق بودن این است که می تواند شما را ترغیب کند خودتان             باشید. شما دوست دارید کسی که قرار است شریک زندگیتان شود همیشه خوشحال             و خوشبخت باشد و تنها راه آن این است که خودِ واقعیتان باشید. مطمئناً             الان که او را اینقدر دوست دارید دلتان نمی خواهد با دروغ با او زندگی             کنید اما باید مراقب باشید که به چه اعتراف می کنید. یادتان باشد که             بین صداقت و دورویی سکوت است. اگر اینقدر بزرگ شده اید که عاشق شوید،             پس اینقدر عاشق شده اید که بفهمید بعضی وقت ها باید ساکت باشید.            

            

 

            
                                                                                                                                                                
            
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                
                                                گردنبند متولدین ماه فروردین                                                گردنبند متولدین ماه اردیبهشت                                                گردنبند متولدین ماه خرداد                                                گردنبند متولدین ماه تیر                                                گردنبند متولدین ماه مرداد                                                گردنبند متواد ماه شهریور
                                                گردنبند متولدین ماه مهر                                                گردنبند متولدین ماه آبان                                                گردنبند متولدین ماه آذر                                                گردنبند متولدین ماه دی                                                گردنبند متولدین ماه بهمن                                                گردنبند متولدین ماه اسفند
            
                                                                                             
            
            
                 
            
                                http://www.payeganltd.com/nabimages/hb/Group-banner2.gif
            
                                http://www.payeganltd.com/nabimages/hb/group-banner.gif

نوشته : زینو اسماعیلی در چهارشنبه 14 مهر 1389 نظرات ( ) - لینک مطلب


جست و جو در سایت
 

 

آرشیو
موضوعات
آخرین مطالب ارسالی
 

مدل کیف های زیبای2011
دستمال توالت های جالب و خلاقانه
نتیجه فوتسال احمدی نژاد و مورالس +تصاویر
قدرت اراده ... !
برترین تصاویر حیات وحش امسال
غیرقابل‌ مشاهده‌ترین بخش‌های زندگی
عکسهای اتومبیل مزدا – Mazda Shinari
برترین تبلیغات مرتبط با خودرو کمپانی های سازنده اش
میدونی زیبا ترین مرادان از کجا هستند ؟!
تصاویری از کودکان جیگر خوردنی !!!
خواص انار.....
فشار خون‌ بالا  کشنده‌ی بی‌سر و صدا !!!!
تصاویر اتومبیل زیبای پژو ۳۰۰۸
مهندس نابغه (خانه های برعکس)
کارت پستال های زیبای عاشقانه
عکس های ناز از کودکان متفاوت
 ۱۳ مدل طراحی اتاق برای دختران نوجوان
چندین عکس جالب و خنده دار
زشت ترین ساختمان های جهان !
گزارشی از یک لامبورگینی برقی جدید
عکس هایی از هواپیما های عجیب که باورش سخته !!
بدون شرح
اندیشه های زندگی
عکسهای جدید شیوا خسرو مهر
3 اتومبیل مفهومی از سوئد، اسپانیا و آلمان ( تصویری)
تصاویر زیبایی از خواب حیوانات ( جالب و دیدنی )
برای کم و زیاد کردن صدا، اسپیکر را بالا و پایین کنید!!!
تبلیغات جالب و معروف زمان قدیم ایران
گزارش تصویری از چهارمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال
۸ شارژر عجیب که از داشتنشان لذت خواهید برد
لیست کامل مطالب ارسال شده

 

نویسندگان
لینک دوستان
ابر برچسب
 

All Right Reserved By ~  Coded For blogfa , Mihanblog & ... By : www.cheshmnavaz.mihanblog.com